
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 5 mm |
| Gender | Female |
| Connector Type | Housing |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 3 |
| Row Spacing | 5 mm |
Stock: 49
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05558
Ext.Price$0.05558
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05558 | $0.05558 |
| 10 | $0.05491 | $0.54910 |
| 50 | $0.05424 | $2.71200 |
| 100 | $0.05360 | $5.36000 |
| 500 | $0.05296 | $26.48000 |
